Futura Form geniş ürün portföyüne yeni bir ürün grubu daha eklemenin mutluluğunu yaşıyor!

 

Kocaeli (25 Mart 2019) – Çok çeşitli model ve tasarımlarıyla çocuklar için kompakt alanlarda benzersiz bir eğlence ortamı yaratan oyun parklarımız, fonksiyonelliği, eğlenceli temaları ve çocuklara sunduğu güvenli oyun ortamı sayesinde pek çok tesisin tercih ettiği ürünler haline gelecek. Tüm oyun parklarımız dünyada kabul gören kalite standartlarına uyumlu olma özelliğini de taşıyor.

Ağırlıkla golf konsepti ve bileşenlerinden oluşan bu tema parklarda 0-6 yaş arası çocuklar ebeveynleri eşliğinde küçük animasyon kaydıraklarda keyifle vakit geçirirken 6-12 yaş arası çocuklar daha büyük oyuncaklarda hem klasik oyunlarda oynarken hem de güvenli tırmanma elemanlarında özgüvenlerini kazanarak keyifle zaman geçirebilirler.

Çocuk Oyun Alanları’nda yepyeni ve heyecanlı bir atmosfer yaratmak isteyenler için Futura Formun yeni ürünü olan golf konseptli oyun parkı, farklı renklerde ve tiplerde kaydırakları, tırmanma ekipmanları ile küçük ziyaretçiler için vazgeçilmez bir eğlence kaynağı olacak.

Golf konseptinin yanı sıra tüm oyun parkları için, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda geliştirilebilecek farklı tema uygulamaları da mevcuttur.

Yüksek çözünürlüklü görseller için tıklayınız.

Futura Form Hakkında

Futura Form Kompozit ve Reklam Ürünleri San. Tic. A.Ş. Polin Holding’e bağlı olarak, temalı eğlence sektöründe faaliyetlerine devam eden bir kuruluştur. Bunun yanında da farklı sektördeki birkaç firmanın özel üretim gerektiren CTP ürünlerini üretmektedir. Futura Form, Polin’den gelen 42 yıllık bilgi ve tecrübe ile kısa zamanda temalı parklar ve interaktif çocuk oyun alanları konusunda sektörün kurucu ve öncüsü olmuştur. 10.000 m2’lik kapalı alanda dev tasarım kadrosu ve 150 çalışanı ile tasarım, proje, üretim ve montaj hizmeti verir.

Prensiplerimiz ve iş yönetim anlayışımız ışığında, bir dünya markası olma yolunda, sizlerin destek ve güveni ile çalışma alanlarımızı bütünleştirerek daima daha iyisini yapmaya devam edeceğiz.

İletisim: Sohret Pakis / Pazarlama ve Kurumsal İletisim Direktörü

Tel.: (+90 262) 656 64 72

Email: sohret.pakis@polin.com.tr

Tüm hakları saklıdır. Futura Form.