Hizmetler

TASARIM

Futura Form, müşteri memnuniyeti odaklı, yüksek kalitede, yüksek kapasiteli hızlı çözümler sunmayı hedefler. Tüm projeleri tüm detayları ile ele alır. Futura Form, deneyimli yaratıcı tasarımcı mimarlar, şehir plancıları ve mühendislerden oluşan ekibi ile birlikte farklı konularda yenilikçi çözümlerle projeler üretir. Multidisipliner ve esnekliği esas alan yaklaşımla her türlü fikir ve tasarıma çözüm üretmek çalışmaların temelini oluşturur.

MÜHENDİSLİK

Mühendislik çalışmaları, projenin başından sonuna kadar tüm aşamalarında deneyimli mühendis kadrosu tarafından yürütülmektedir. Bilgisayarlı ve yüksek teknoloji ile donatılmış ekibi ile Futura Form, proje çizimi detaylarını ve statik hesaplamaları programlarla çözmektedir.

ÜRETİM

Futura Form, eğitimli kadrosu ile kompozit üretim sistemleri arasında en ileri teknolojiye sahip makineler ve tam donanımlı üretim hattı ile yüksek kapasiteli ve çeşitli konsept ürün tasarımlarını üretir.  En yüksek kaliteyi sunma prensibimiz doğrultusunda yüksek verim için hammaddeler özenle seçilmektedir. İş ve işçi güvenliği özenle ele alınır.

PROJE YÖNETİMİ

Tecrübeli ve kendini işine adamış proje yönetim ekibi ile Futura Form, hayallerinizi gerçek anlamda gerçeğe dönüştürebilir. Anahtar teslimi proje yönetimi için fikir aşamasından üretim ve kuruluma kadar proje yönetim ekibimiz müşteri memnuniyetine odaklıdır ve tüm proje süreçlerini yüksek motivasyonla takip etmektedir.

SATIŞ SONRASI HİZMETLER

Futura Form olarak dünya çapında bulunan teknik ekibimiz sayesinde ortaya çıkan tüm sorunları hızlı ve güvenli bir şekilde çözüyor, ürünlerin sürdürülebilirliğini takip ediyor ve son kullanıcı memnuniyetini en üst düzeyde sağlıyoruz.

Aklınızda bir proje mi var?

Uzmanlarımız sizinle görüşmek için hazır!

İletişim