Hakkımızda

GELECEĞİ TASARLIYORUZ

2012 yılında Kocaeli’de kurulan Futura Form, Polin Group bünyesinde özel tasarım kompozit ürünler konusunda hizmet vermektedir. Futura Form, deneyimli ve heyecanlı ekibiyle tasarım, üretim, mühendislik, proje yönetimi ve satış sonrası hizmetleri sunmaktadır. Yüksek teknoloji üretim tecrübesi, ileri mühendislik becerileri ve hammaddeler hakkındaki bilgi birikimi ile çok geniş bir yelpazede özel kompozit ürünler geliştirmekte ve üretmektedir.

Eğlence, mimari ve endüstriyel ürünler gibi çeşitli sektörler için birçok farklı tasarım ve geniş ürün gamı bulunmaktadır. Fikir aşamasından üretim ve montaja kadar mimarlarımız, satış ve mühendislik ekiplerimiz, müşteri memnuniyetine odaklanarak ve anahtar teslimi proje yönetimi amacıyla süreci takip etmektedir. Yüksek teknolojili üretim deneyimi, ileri mühendislik becerileri ve ham maddeler hakkındaki geniş bilgi birikimiyle müşteriye özel olarak çok çeşitli kompozit ürünler geliştirir ve üretir.

Futura Form olarak geleceği sizlerle beraber şekillendirmeye hazırız.

Futura Form bir Polin Group şirketidir

Polin Group, müşterilerin ihtiyaç duydukları tüm çözümlere tek bir şemsiye altında ulaşarak pek çok katma değerli hizmet alabilmelerini sağlar. Çok katmanlı bir şirket olmanın getirdiği sinerjiyi sunar.

Eğlence parkları sektöründe sınıfının en iyisi ürünlere ve hizmetlere yönelik değişen beklentileri karşılamasını sağlar. Üstün vasıflı insan kaynakları ve kendi geliştirdiği organizasyon yapısıyla, müşterileri ve ortakları için gerçek anlamda bir tek duraklı hizmet noktasıdır.

Polin Group, daha entegre çözümler sunarak, grubun büyümesini, verimliliğini ve kapsamını artırmayı amaçlamaktadır. Polin Group bünyesindeki tüm şirketler ve markalar, yedi ana gruptan birinin altında faaliyet göstermektedir:

EĞLENCE ATRAKSİYONLARI
HAVUZ VE HAVUZ DONATILARI
KOMPOZİT ÜRÜNLER
AKVARYUMLAR VE VAHŞİ YAŞAM PARKLARI
PARK HİZMETLERİ
DENİZCİLİK
PROJE GELİŞTİRME, YÖNETİM VE İŞLETME
Aklınızda bir proje mi var?

Uzmanlarımız sizinle görüşmek için hazır!

İletişim