KARİYER

 

Eğitim ve Geliştirme

Futura Form İnsan Kaynakları olarak, ‘İnsana yapılan yatırım, geri dönüşü en yüksek yatırımdır’ bilinci ile eğitim ve geliştirmeye büyük önem veriyoruz. Futura Form’un sektörün hızla büyüyen şirket olma vizyonuna ulaşmasında en önemli etkenlerden birinin çalışanlarımızın sürekli gelişimini sağlamak olduğunu biliyoruz.

 

Performans Yönetim Sistemi ve Kariyer Yönetimi uygulamalarımız çerçevesinde çalışanlarımızın eğitim ihtiyaçlarını planlıyoruz.  İç Eğitim veya Dış Kaynaklı Eğitim olarak planladığımız; Kişisel Gelişim Eğitimleri, Kalite Eğitimleri, Bilgi İşlem Eğitimleri, Mesleki-Teknik Eğitimler ve Şirket içi Süreçlerle İlgili Eğitimler ile çalışanlarımızın yetkinliğini arttırmaya çalışıyoruz. Yeni başlayan çalışanlarımız için tüm bölümlerde eğitim alacağı oryantasyon programı ile başlayan eğitim ve gelişim yolculuğunu, çalışma süresi boyunca destekliyoruz. 

 

Staj Olanakları

Futura Form A.Ş. olarak; lise ve üniversite öğrencilerine staj olanağı sağlıyoruz. Böylece, öğrencilerin gelişimine destek verip iş hayatına hazırlarken, şirketimizin gelecekteki potansiyel insan kaynağını belirlemeyi hedefliyoruz.

Futura Form’da staj yapmak için için şirketimiz İnsan Kaynakları Bölümüne staj başvurusu yapabilirsiniz.

 

Futura Form Gülümseten Uygulamalar

İnsan kaynakları olarak en önem verdiğimiz konulardan bir tanesi de şirket kültürü. Değerlerimiz arasında yer verdiğimiz ‘Futura Form’u Sahiplenme’ ve ‘Takım Çalışması’ sözleriyle de ifade ettiğimiz gibi,  Futura Form’da  ekip ruhuna ve aidiyet duygusuna çok önem veriyoruz. Şirket içinde bu kurum kültürünü oluşturmak için tüm İnsan Kaynakları süreçlerimizi bu doğrultuda yönetiyor ve doğru eleman seçiminden çalışanlarımızın memnuniyetine kadar yaptığımız tüm çalışmalarla bunu destekliyoruz. Şirketimiz içinde,  bu ortamın oluşmasında büyük etkisi olan, bir araya geldiğimiz ve kaynaştığımız etkinliklerimize ‘Futura Form Gülümseten Uygulamalar’ adını veriyoruz. Futura Form Gülümseten Uygulamalar kapsamında şirket yemekleri, turnuvalar, geziler ve çeşitli sosyal etkinlikler düzenliyoruz. Bu ortamlarda hepimiz birbirimizi daha yakından tanıma fırsatı buluyoruz. 

 

Bize Başvurun

Hoşgeldiniz!

Futura Form ailesine katılmak için aşağıdaki yollardan birini izleyebilirsiniz.  

Açık pozisyonlarımız için aşağıdaki linke tıklayıp, 'Kariyer.Net' üzerinden ilanlarımızı görebilir, başvuru yapabilirsiniz.

http://web7.kariyer.net/JobSearch/firmaprofil.kariyer?arn=&sid=&firma=3507

 

Aynı zamanda ik@polin.com.tr e-mail adresine özgeçmişinizi gönderebilirsiniz.

 

 

 

 

POLİTİKA & UYGULAMALAR

 

 

Futura Form’da İnsan Kaynakları;

Objektif, hukuka saygılı, verimliliği ilke edinen, çalışanı motive eden, çalışan üzerindeki manevi baskıları filtre eden, iş yeri verimliliğinin çalışana geri dönüşümünü sağlayan sosyal ağırlıklı bir görev üstlenmiştir.

Bu görev doğrultusunda yönettiğimiz insan kaynakları politikamız; bizi başarıya taşıyan en önemli girdinin çalışanlarımız olduğu felsefesiyle, hem kendini hem Futura Form’u sürekli geliştirecek yetenekleri Futura Form’a kazandırmak, bu yeteneklerin mutluluğu ve verimliliği için gerekli sistemleri işler halde tutmak ve böylece sektörde lider konumumuzu sürdürmektir.